Бесплатная доска объявлений

Сегодня 28.05.2024 Добавить объявлениеВернуться на главную

Здесь Вы можете разместить быстро и просто свои объявления. Абсолютно бесплатно и без регистрации.Существуют лишь ограничения по минимальному и максимальному количеству знаков: 100 и 5000 соответственно. Не забывайте в сообщениях указывать Вашу страну и регион действия объявления. Здесь можете оставить свои пожелания по улучшению сайта


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /profiles/s/se/ser/serfing.pp.ua/oleh4.pp.ua/simpleboard/index.php on line 34

Для кого Вапорайзер Spec?

Для кого Вапорайзер Spec?
Вапорайзер Spec - ваш ідеальний компаньйон для вишуканого вживання трав'яних матеріалів. Оснащений передовими технологіями та вишуканим дизайном, цей вапорайзер пропонує унікальний досвід використання.
SPEC вапорайзер – це не тільки інструмент для вживання трав'яних матеріалів, але і вираз стилю та якості. Придбайте SPEC та насолоджуйтеся найкращим вживанням з кращим вапорайзером.
Тип нагріву:
Конвекційний - це означає, що нагріте повітря проходить через трави або концентрується всередині камери для рівномірного вилучення, перш ніж пройде через ізольований повітряний канал і досягне мундштука. У камері нагріву використовується якісна кераміка, яка не впливає на смак і запах матеріалу, що випаровується.
Особливості:
• Керамічна нагрівальна камера: Завдяки унікально розробленій стіні для рівномірної теплопровідності, ви отримуєте надзвичайно ефективне випаровування трав'яних матеріалів.
• Велика камера об'ємом 1,4 мл: Вміщуйте достатню кількість матеріалу для довготривалого і задовільного сеансу вживання.
• Швидкий нагрів - 35 секунд: Не витрачайте час на очікування. Завдяки швидкому нагріву ви готові до використання за лічені секунди.
• Точна температурна регулювання в межах 190°C-230°C: Виберіть ідеальну температуру для вашого досвіду вживання. Забудьте про нестабільність температури – з SPEC ви отримуєте точність при кожному сеансі.
• Низька температурна терпимість: Забезпечте себе м'яким і приємним вдихом без ризику перегріву.
• Змінна батарея та зарядний порт TYPE-C: Забудьте про нестачу енергії. Замінна батарея та швидкий зарядний порт TYPE-C забезпечать стабільне живлення вашого вапорайзера.
• Керамічний мундштук: Здоровий вдих завдяки керамічному матеріалу мундштука.
• Керамічна повітряна шляха та камера: Чисте повітря тече ззовні в опалювальну камеру, гарантуючи максимально чистий та найбільш природний смак ваших трав'яних матеріалів
Що можна випаровувати?
Для сухих трав
Гарантія:
Всі вапорайзери, що продаються GoodMood Vaporizers, є повністю справжніми і мають 1-річну гарантію на пристрій та 6-місячну гарантію на акумулятор. GoodMood Vaporizers – це український роздрібний продавець преміум-класу портативних випарників, домашніх випарників та витратних матеріалів для вапорайзерів. У нашому інтернет-магазині представлені найкращі бренди, такі як storz & bickel, pax, airistech, davinci, xmax, flowermate та інші. Ми постійно тестуємо нові моделі, щоб запропонувати вам найкраще зі світу вапорайзерів.
Що всередині коробки?
• SPEC випарник
• кабель USB
• чисту щітку
• пакувальний інструмент та інструкцію
+380 (63) 703 61 71
Дата подачи: 09.04.2024Разместил: СветаДата удаления: 07.07.2024
Действует: 50/89 дн.